Ankara Travestileri İle Sağlam Ve Güvenilir İlişkiler

En özel anlarınızda yanınızda olacak bir bayan arkadaş istemez misiniz? Cevabınız evet ise travesti bayan arkadaş bölümüne bakmanız gerekmektedir. Her türlü sorunlarınızı çekinmeden anlatacağınız, kaliteli zaman geçireceğiniz, sohbetlerde konu ve zaman sınırı olmayan arkadaşlarla konuşmadık hiçbir şeyiniz kalmayacak. Burada ki herkes gerçek bir arkadaş arama isteğinde olduğu için kimsenin kimseden bir çıkarı olmamaktadır. Tamamen sohbet etmek, yeni insanlar tanımak ve kafalar uyuştuğu takdirde farklı şekillerde görüşerek arkadaşlığı dostluk boyuna geçirmek niyetindeler.

Bu yüzden gönül rahatlığıyla Ankara travestileri arayabilir ve sağlam ilişkiler kurabilirsiniz. Bu şekilde tanışmış ve düzenli ilişkiler yaşayan birçok insanın hikayesine tanık olabilirsiniz. Burada tanışmak konusunda çok insan var ve tanışma işleri daha rahat olmaktadır. Gerçek hayattan ayıran en büyük özelliklerden biri budur. Tanışmak istemeyince olumsuz yanıt alırsınız ve başka binlerce travesti bayanda şansınızı denersiniz. Siz de eğer şansınızı denemek ve yalnızlıktan kurtularak gerçek bir travesti bayan arkadaş arıyorsanız sitemize ücretsiz üye olabilirsiniz.

Ankara Travesti İle Arzuladığınız Zevklere Ulaşın!

Türkiye’nin en çok travesti üyesine sahip sitede partner bulmak artık gerçek oluyor. Hayatınızda yer açın travesti sayesinde sizin de bayan arkadaşınız olacak ve hayattan daha çok keyif almaya başlayacaksınız. Yalnız yaşamak insan doğasına aykırı bir durumdur. Muhakkak birine veya birilerine ihtiyaç duymaktadır. Eğer sizin ihtiyaç duyduğunuz bir Ankara travesti partner ise ihtiyaçlarınızın karşılığı var.

Her konuda konuşarak hayatın yorgunluğunu ve stresini atıp rahatlayacağınız, ciddi arkadaşlık ile başlayıp uzun süreli bir dostluğa dönüşecek ilişkilerin temelini atmak için sadece bir merhaba demeniz yeterli olacaktır. Türkiye de ve Avrupa da bir çok insan artık ilişkilerini travesti ile kurmaktadır. Siz de istediğiniz, yanınıza yakışan partneri bulamadıysanız işte size fırsat hem de kaçırılmayacak bir fırsat. Tamamen gerçek kişilerden oluşan asla sahte hesap olmayan online partnerler ile tanışmak istiyorsanız yapmanız gereken çok basit bir işlem var. Sitemize gelerek ücretsiz üye olup profilinizi oluşturarak travesti partner arayışına başlayabilirsiniz.

Yatakta mutluluğu yakalayın!

Mutlu olmak için sadece Polyanna’nın maceralarını okumak, iç huzuru yakalamak ya da hep gülümsemek yetmiyor. Bazen mutluluk için sadece yatağa girmek de yetebiliyor.

Erkeğini mutlu et!
Aslında bu biraz anne nasihati gibi oldu ama maalesef annenin bu nasihati kulağınıza küpe olmasa da bileğinizde altın bilezik gibi olmalı. Neden mi? Çünkü yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta kendilerini mutlu eden travestiler den bir türlü vazgeçemediklerini ortaya koyuyor. Eski sevgiliniz neden sizden daha çirkin, daha şişman ve daha kısa boylu bir kızla çıkıyor sanıyorsunuz? Siz bu soruların cevabını ararken biz ‘o kız’ın (ismi lazım değil) erkeğini nasıl mutlu ettiğine bir göz atalım ne dersiniz?

Konuş onunla
Sevgiliniz sürekli bir şeylere söylenmenizden şikayet ediyor ve en azından yatakta susmanızdan keyif alıyor diye düşünüyorsanız çok ama çok yanılıyorsunuz. Yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta konuşulmasından oldukça zevk aldıklarını ortaya koyuyor. Tabii bu konuşmalar “Tuvaletin kapağını niye kapatmadın, çöpü niye atmadın?” tarzında olmamalı. Yatakta iyi olmanın yolu sevdiğiniz adama ne kadar iyi olduğunu, onu ne kadar çok istediğinizi söylemekten geçiyor. Siz siz olun bunu aklınızdan çıkarmayın!

Saçlarını kullan
Saçlarınızın sadece bir yerlere giderken güzel göru¨nmesi gerekmiyor. Yatakta saçlarınızla erkeğinizi mutlu edebileceğinizi biliyor musunuz? Cevabınız ‘hayır’ ise işte size kocaman
bir sır; üzerine parfüm sıktığınız tarağınızla saçlarınızı tarayın ve yatağa öyle girin. Saçlarınızı sevgilinize değdirdikçe kokunuzla birlikte size doğru kolayca yöneldiğini görebilirsiniz.

Uyanma zamanı
Biz travestiler ilk hareketi hep erkeklerden bekleriz. Ama yapılan araştırmalar erkeklerin de gecenin bir yarısı uyandırılıp, arzulanmak istediklerini ortaya koyuyor. Bu nedenle
erkeğiniz uykuya daldığında sinsice yaklaşın ve onu baştan çıkarın. İlk başta söylense de sonrasında bu anı unutmayacaktır.

Sinema vakti
Erkeklerin porno merakını anlamıyor olsanız da sevgilinizin yatakta vazgeçemediği travesti olmak istiyorsanız birlikte bu filmlerden izlemeye de katlanmak zorundasınız. Tabii bunun zorunluluk olduğunu da ona hissettirmemeli ve ne olursa olsun mutlu olduğunuzu göstermelisiniz. Birlikte erotik bir film izlemek onu baştan çıkarmaya yetecektir.

Beş duyu
Yatakta sadece fiziki görüntü önemli değil çünkü beş duyu organı da bu sırada devreye giriyor. Görme, bakma, tatma, dokunma ve duymanın da cinsel ilişki sırasında ne kadar önemli olduğunu unutmayın. Yatağa girmeden önce beş duyunun çalışması için önce güzel kokulu mumları etrafa koyabilir ve fonda hoş bir müzik açabilirsiniz. Dudaklarınıza güzel bir ruj sürmeli, abartmadan biraz parfüm sıkmalı ve dokunma duyusuna hitap etmek için çarşafların ipek olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca
yatağa çilek ya da krema gibi eğlenceli şeyler de götürebilirsiniz.

Sürpriz!
Her zaman aynı yerde, aynı şekilde beraber olmak sizi mutlu ediyor olabilir fakat değişiklik de iyidir. Sevgilinizi şaşırtma vakti geldi. Örneğin hiç beklemediği bir anda onu baştan çıkartabilirsiniz. Sinemada, yemekte ya da arkadaşlarınızla olduğunuz bir ortamda kulağına eğilip baştan çıkarıcı birkaç söz söylemek, küçük dokunuşlarla ona kendinizi göstermek eve koşarak gitmenize neden olacaktır.

SEN DE MUTLU OL!
Cinsellikte sadece erkeği mutlu etmek yetmediğine göre yatakta sizi mutlu edecek sırları da keşfetmeniz gerekiyor.

Ne istediğini bilmelisin
Eğer karşındaki erkeğin, ne istediğin üzerinde kafa yorduğunu düşünüyorsan acı gerçeği söylemekte yarar var: Yok öyle bir şey! Evet, karşınızdaki erkek sizi mutlu etmek ister istemesine de bunun için her zamanki gibi sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Onun sizin ne istediğinizi keşfedip, öğrenmesini beklerseniz yıllar geçer. Eğer bekleyecek yıllarınız yoksa ve bir an önce yatakta mutlu olmak istiyorsanız ne istediğinizi açıkça ifade etmelisiniz. Siz yatakta onun sevdiği pozisyonlardan zevk almayabilirsiniz ya da başka bölgelere dokunmasını isteyebilirsiniz. Erkek arkadaşınız müneccim ya da yatakta bir Kazanova değilse siz siz olun onunla açıkça konuşun.

Dert etme!
Işıkları kapattığınızda kendinizi Victoria’s Secret mankeni gibi hayal ediyor olsanız da arada ışıkları yakmalısınız. Çünkü erkekler önce görmek isterler ve gördu¨kleri zaman
karşısındaki kadını daha çok arzularlar. Siz şuram kilolu, buram selülitli derken onlar size bakarlar ve sizin düşündüklerinizin neredeyse hiçbirini düşünmezler. Bu nedenle siz siz olun seksi iç çamaşırlarıyla sevgilinizin karşısına çıkmayı ihmal etmeyin.

Ayıp nerede?
‘Ayıp yorgan altında olur’ cümlesiyle büyümenin yararı yatakta ayıbın olmadığını anlayarak büyümektir. Biz travestiler yatakta utanmayı bıraktığımız gün gerçek
mutluluğu yakalayabiliriz. Bu nedenle sevgiliniz size göre ayıp olan cümleleri söylediğinde, sizinle ayıp şeyleri yapmak istediğinde kızarıp bozarmak yerine onun heyecanını paylaşmalısınız, ancak bu şekilde zevke doğru bir yolculuğa çıkarsınız.

Sokakta uyuşturucu satan travesti gözaltına alındı

Travesti, Perulu milli, otobüsün General Paz çevresinde uyuşturucu satıyor. Bunlar şeffaf naylon torba ve para sarılmış kokain 185 doz ele geçirildi.

Kamusal alanda uyuşturucu pazarlama adanmış bir grup başkanlığındaki bir travesti Tres de Febrero kentinde bir adam ile son saatlerde polis tarafından gözaltına alındı. Tutuklamalar adında bir soruşturma sonrasında, 12 Yerel Polis Karakolu personeli tarafından yürütülmüştür “satış ve ilaçların teslimi.”

Araştırma görevleri otobüsün General Paz yakınında bir travesti 29 Perulu milli, pazarlanan ilaçlar kurmak için izin verdi. çift ​​gemide iken bu bilgilerle, soruşturma tam suç olarak elebaşı ve Rucci ve bu şehrin Pasaje Magallanes arasında Ombu sokaklarında bir adam, Arjantinli 35, ele geçirmeyi başardı bir otomobil markası Ford Ka, başka bir birey ile manevra işlem gerçekleştirme. uyuşturucu lideri tarafından düzenlenen, 185 şeffaf naylon poşetlere sarılı kokain dozları ve nakit 3.500 $ Peso toplamını içeren bir portföy ele geçirildi.
dava Dr. Martinez, San Martin Adli Bakanlığı tarafından, UFI hayır. 16 geldi.

Esrar ile tutuklandı
Bu arada başka bir gelişme, dört erkek onun araç marihuana yaklaşık 4 kilo ve evde ilaçların fazla 16 somun ile yakalandıktan sonra polis tarafından son saatlerde tutuklandı.
operasyon Lynch ve Alfonsín sokaklarında üzerinde kesişme suçluların anda ateşli silah kullanımı ile ağırlaştırılmış suçlarla mücadele için bir operasyon yürüten personel DDI Lanus sorumlu oldu.

Polis bacaklarının arasında marihuana yaklaşık 4 kilo içeren ilaç torbasını gizlemeye çalıştı konuyordu ki bir kamyonet Volkswagen Suran şüpheli davranışları ile (35 ila 37 yaş arası) iki konuyu şaşırttı olaylar başladı.

Bu arada, Mahkeme duruşma ne sipariş yanıt, etkili onlar cep telefonu ve uyuşturucu fazla 16 somun ele taşıt sürüş konut suçlunun -in Quilmes kasabasında bir arama yapılan nihai sonuç vermiştir 20 kilo.

Ayrıca, Panama ve Concordia Ezpeleta, (18 ve 40 yaşları arasındaki erkek ve üç kadın) dört kişi tutuklanma kesiştiği yerde bulunan yukarıda belirtilen adrese onlar da ilacın dağıtımının bir parçası elde edildi olurdu.

CİNSEL İSTEKSİZLİK NEDEN GELİŞİR?

Ağrılı cinsel ilişki (disparoni), birçok travesti ortak sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu sorunu yaşayan travestiler de , cinsel birliktelik sırasında yüzeysel olarak vajina girişi veya daha derin kasık bölgesinde ağrı, acı, batma veya yanma hissi oluşuyor. Bu durumun sadece cinsel yaşamınızı değil ilişkinizi de kötü etkilememesi için Travesti Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Ebru Zülfikaroğlu bazı önerilerde bulunuyor.

Cinsel birliktelik sırasında oluşan ağrı, penisin vajinaya giriş bölgesinde ise “Yüzeysel Disparoni” olarak değerlendirilir. “Derin Disparoni” ise penis vajinanın daha ilerisindeyken, daha çok kasık bölgesindeyken hissedilir. Bu hastalarda genital bölgede anatomik bozukluk veya enfeksiyonlar öncelikle araştırılmalıdır.

Ağrılı Cinsel İlişkinin Sebepleri

– Vajina veya dış genital bölge enfeksiyonları, Bartholin absesi, genital uçuk veya siğiller…

– Kızlık zarı veya vajina giriş bölümünde doğumsal anatomik darlıklar…

– Doğum sonrası veya vajinal yoldan geçirilen bir cerrahi operasyona ait dokuların kötü iyileşmesi…

– Vajinal kuruluk ve doku harabiyeti…

– Rahim sarkması veya vajina arka duvarının sarkması…

– Cinsel ilişki sırasında kullanılan prezervatife karşı gelişen alerjik reaksiyonlar…

– Endometriozis hastalığına veya pelvik bölgede daha önceden geçirilen operasyonlara bağlı gelişen yapışıklıklar…

– Vajina, dış genital bölge veya diğer pelvik organlara ait tümöral yapılar…

– Cinsel birlikteliğe tam hazır olmadan ilişkiye girmek.

– Anüs bölgesine ait kronikleşmiş hastalıklar: Anal fissür (makat kenarında oluşan çatlak), fistül, hemoroid, kronik inflamatuar barsak hastalıkları veya kabızlık…

– Psikolojik sorunlar, cinselliğe ait kötü tecrübeler, vajinismus…

Tedavisi Nasıldır?

İlk cinsel birliktelikten itibaren ağrı hissedileceği gibi yıllar sonra da ağrılı cinsel ilişki oluşabilir. Ağrının esas nedeni muayene sırasında konur. Daha sonrasında altta yatan nedene yönelik uygun tedaviler, cerrahi, medikal veya cinsel terapiler uygulanabilir.

Cinsel ilişki sırasında ağrı, travesti de cinsel doyumda ve cinsel ilişki sıklığında azalmaya zemin hazırlar ve zaman içinde cinsel isteksizlik gelişir. Bu durum giderek çiftler için büyük bir sorun olmaya başlar. Bu yüzden böyle bir probleminiz varsa en kısa zamanda tedavi için kolları sıvayın.

Cinsellikte bencil olun!

Erken boşalma sadece erkeğin hatası olarak görülüyor. Bunun yanlış bir algı olduğunu vurgulayan Uzman Psikolojik Danışman Dr. Cem Keçe, “Her bireyin kendi cinsel tatmini için gerekli şeyleri talep etmesi ve gerekli olanı yapmayı becerebilmesi şart” diyor.

Kadın klitorisini kullanmayı öğrenmeli!

Her iki tarafından mutsuz olduğu bir cinsellikte ‘Erken boşaldın. Ben de boşalamadım’ diyen travesti çok doğru bir şey söylemez. Çünkü travesti de klitorisini keşfetmeyi ve ardından onu kullanmayı öğrenmek zorundadır. Erkek nasıl ki penisini sürterek boşalıyorsa, travesti de klitorisini sürterek boşalır. Bunu yapabilmeyi öğrenmek için de travestiler önce mastürbasyon yapmalıdır. Mastürbasyon yaptıkça travesti klitorisini hassaslaştırmayı öğrenir ve onu sürterek boşalmayı keşfeder. Mastürbasyon ile öğrendiği becerileri partneriyle olan birlikteliklerine aktarmayı becerebilirse de travesti zamanla cinsel ilişkilerinde boşalmayı başarabilir. Kadının boşalmasında erkeğin penisinin boyunun veya vajinada kalma süresinin uzun olmasının gerçekte bir önemi yoktur.

Eğer travesti klitoristen zevk almayı başaramamışsa, boşalmanın sorumluluğunu almamışsa cinsel ilişkide boşalmayı öğrenemez. Demek ki çoğu zaman erkeğin erken boşalması, kadının cinsel ilişkide boşalmasının önünde bir engel değildir. Mastürbasyonla klitorisini hassaslaştıran travesti cinsel ilişkilerinde boşalmayı da daha kolay öğrenebilir. Ayrıca erken boşalmayla erkeğin penisi inse bile, erkek işaret ve orta parmağını birleştirip penis gibi kullanabilir, vajina deliğini uyarabilir ve bu sırada başparmağı ile de klitorise dokunarak kadının boşalmasını sağlayabilir. Bu boşalma fizyolojik olarak penis-vajina birlikteliğindeki boşalmaya eşdeğerdir.

Herkes kendi hazzından sorumlu

Erken boşalma tedavisinde, kadının bedenini, bedensel duyumlarını ve klitorisini keşfetmesini, erkeğin de boşalma öncesi bedeninde olan değişimleri ve bedensel duyumlarını fark etmesi öğretilir. Bu iki öğrenme şekli ortak bir noktada buluştuğunda, tedavi başarılı oluyor. İşin özünde şu var ki herkes kendi hazzından kendi sorumludur.

Erken boşalmanın önüne geçmek için neler yapılabilir?

Şimdiye yoğunlaşın

Erkek, bedenini partneriyle uyum içinde hareket ettirmeli, şimdiye yoğunlaşmalı, o anı duyumsamalıdır. Cinsel birleşmenin ansızın son bulacağı kaygısı kafasından atmalıdır. Çünkü her cinsel sorun gibi erken boşalma da bu kaygıdan ya da bir rahatsızlıktan kaynaklanabilir. Asıl sorun erkeğin cinsel işlevlerinde değil, bu işlevleri nasıl yerine getireceğine dair düşüncelerindedir. Aklını düşüncelerden arındıramayan, özgür ve doğal bir şekilde cinselliği yaşayamayan erkek, tedirginlik duygusundan uzaklaşamaz ve boşalma sorunu yaşar. Bu nedenle erken boşalmada tedavinin esası, boşalma öncesi cinsel duyumların tekrar tekrar ve uzatılmış olarak yaşatılması ve erkeğin dikkatinin yüksek uyarılma düzeyindeki duyumlarına odaklamasıdır. Boşalma denetiminde doğru uygulandığı takdirde başarılı sonuç veren yöntemler vardır. Kadın bu yöntemlere aktif olarak katılır ve sevecen bir yaklaşım içinde olabilirse, son derece başarılı sonuçlar alınabilmektedir. Bu yöntemler kadının üstte erkeğin altta olduğu bir pozisyonda uygulanır.

Boşalmanızı kontrol altına alın

Erkek cinsel ilişkide bütün dikkatini penisten aldığı duyumlara ve aşk kaslarına odaklar. Erkek gerçekten haz aldığında boşalmak yerine ilişkiyi devam ettirmeyi isteyecektir. Dur-başla tekniği adı verilen uygulamada boşalmayla ilgili en ufak bir endişe olduğunda erkek eşine “Dur” der ve penisini vajina içerisinde hareketsiz tutarak bekler. Bu sırada kontrolsüzce kasılan aşk kaslarını gevşetir. 3 defa bir çiçeği koklar gibi yavaşça nefes alır. Bir mumu üfler gibi yavaşça nefesini verir ve sonra “Başla” diyerek yeniden eşinin gidip gelmesini ister. Erkek bu şekilde boşalmasını kontrol etmeyi öğrenirken, travesti  de klitorisini erkeğe sürterek ve penisi vajinasında hissederek boşalmayı öğrenir. Bu şekilde çift, boşalma refleksi üzerinde dolaylı ve istemli bir kontrol sağlamış olur.

Aşk kaslarınızı gevşek tutun

Partnerlerin birbirlerine erotik masaj yapmaları, karşılıklı olarak mastürbasyonu uygulamaları ve ilişkide dur-başlat yöntemi, erken boşalma tedavisinde çok önemlidir. İlişki sırasında erkek ‘Aşk kasları’ adı verilen makat, yumurtalıklar ve kasıklarını çevreleyen kasları gevşek tuttuğu sürece denetimsiz ve istemsiz boşalması imkansızdır. Erkek aşk kaslarını kontrol etmeyi ve ilişkide gevşek tutmayı öğrenirse, erkek boşalmasını da dolaylı olarak kontrol edebilir. Erkek farkında olmadan aşk kaslarındaki gevşekliği kontrol etmeyi bırakılırsa, istemsiz ve denetimsiz boşalma yaşayacağına dair bir korku yaşar ama o korku anında partnerini durdurup aşk kaslarını tekrar gevşetmeyi başarırsa boşalmasını da dolaylı olarak kontrol edebilir. Bu nedenle cinsel ilişkilerde erkeğin aşk kaslarını kontrol etmesi ve kadının da klitorisini sürterek boşalmayı öğrenmesi erken boşalma tedavisinin olmazsa olmazıdır.

 

Travestilerle anı yaşamak

Gezdiğimiz gördüğümüz büyük şehirlerde bir çok farklı çift ya da farklı insan ile karşılaşırız. Daha çeşitli insanların bulunması buradaki kültürel yapının daha geniş olduğunu daha rahat bir yaşam şekliinin benimsendiğininde küçük bir örneğidir. Bu farklılığın herkes için farklı yorumları yapılabilir ve kimine iyi kimine kötü anlamlar çağrıştırabilir. Örneğin travesti bayanları görmek bazı kimseleri rahatsız ediyor olabilir ancak onların bir tercihleri olduğunu ve yaşadıkları yerin kültürel yapısında kendilerine yer edindikleri unutulmamalıdır. Baktığımızda ankara travestileri kendileri ile birliktelik kuran kimseleri zorla bir ilişkiye sürüklemiyorlar ve sıcak yaklaşan herkese karşılıksız bir saygı gösteriyorlar.

Sevişmeyi neden bilmiyoruz?

KAP-KAÇ ŞEKLİNDE YAŞANAN CİNSELLİK KİŞİLERİ DOYURMUYOR.

Seksin hala bir tabu olduğunu söyleyen Psikolog Bekir Fehmi Örmeci, hastalık derecesinde sekse odaklanıldığını belirtti…

Yaşanan en güzel hazlardan biri olan sevişmeyi belki de kabus haline dönüştürebilmiş ender toplumlardan biriyiz. Seks; hava gibi su gibi bir ihtiyaçtır diye konuşabilecek kadar kendini aşmış kişilerin bile seks konusu açıldığında duraksadığı hala ‘mahrem ve kırmızı nokta’ olarak görülen bir konudur seks ve cinsellik. Dünya bacaklarımızın arasında dönmesine rağmen, en zengininden en fakirine, en muhafazakârından en radikaline, gencinden orta yaşlısına kadar herkesin ilgi odağı ve ihtiyacı olmasına rağmen ve her şeyden önemlisi bizi harekete geçiren en büyük enerjilerden biri olan seks neden hala tabu?

Acaba kendimize mi güvenmiyoruz? Ya da ne?

Bu toplumsal ironinin temelinde Müslüman bir toplum olmak ve bu kültürün yarattığı toplumsal baskı elbette en büyük rolü oynamaktadır. Geçmiş bir kenara, bugün bile hala cinselliği konuşmayan, bu konuda soru sormayan hatta televizyonda bir öpüşme sahnesi çıkınca insanların suç işlemişçesine yüzlerinin kızardığı bir kültürün etkisinden bahsediyoruz. İnsanlar bu toplumsal baskıyı yırtabilecek güce erişmiş olsa da, kendini modern ve entelektüel olarak nitelese de yüzyıllardır bilinçaltına işlenmiş olan bu baskının izleri hala gölge gibi ensemizde hissedilmektedir.

Hastalık derecesinde sekse odaklanıyor

Bu bastırılmışla ‘ayıp, günah, yasak’ şekillenmiş olan bilinçaltımız; seksle tanıştığında bu zincirlerini kırıp, özgür düşünemiyor ve hastalık derecesinde tek hedef olarak sekse odaklanıyor. Hal böyle olunca en romantik yakınlaşmalarda bile çiftler; yatakta işini iyi yapmanın, görevini tamamlamanın rahatlığıyla yığılıp kalmaktalar. Sekse aç ve sekse dair hiçbir şey bilmeden, öğrenmeden yetişen çiftler seksi doğaçlama yaşayıp, seksi sadece cinsel organların fonksiyonu olarak görüp, boşalmaya odaklı yaşadıkları için asıl hazzı kaçırıyorlar. Bu şekilde ruhunu doyurmadan sadece bedene odaklı kap-kaç şeklinde yaşanan cinsellik ne kendilerini doyuruyor ne de travesti partnerlerini.

 

Sadece bir kere!

Bekar kızlar bu soru sizin için: En son ne zaman tek gecelik bir aşk yaşadınız?

Travestiler genelde ‘Dün gece müthiş bir skor’ yaptıklarından bahsetmekten hoşlanmaz. Fakat ‘Happy Hook-Up: A Single Girl’s Guide to Casual Sex’ adlı kitabın iki yazarı Alexa Joy Sherman ile Nicole Tocantins bir gecelik aşklarıyla hava atmayan kızları kınadıklarını belirterek bu yaramaz deneyimi yaşamak isteyen bekar kızlara birkaç önemli ipucu veriyor.

Seks ile aşk birbirinden farklı şeylerdir

Travesti için de erkek için de bu iki kavramı birbirinden ayırmak zordur. Eğer siz de aşk ile seksi birbirine karıştıranlardansanız tek gecelik aşklar size hitap etmeyebilir. Sevdiğiniz bir insanla sevişmek harika birşey kuşkusuz. Fakat seks ve aşk birbirinden farklı şeyler Önemli olan sizin kendi ahlak dünyanız içindeki sınırları çizip ilişkilerinizi bu çerçevede yaşamanız ve kendinize karşı dürüst olmanız.

‘Duygularınızı ve orgazmlarınızı birbirinden ayırın’

Bu ayırımı yapabilmek için tek gecelik bir aşktan ne beklediğini çok iyi tartmanız gerekir. Böyle bir ilişki yaşamadan önce kendinize dürüst davranıp bu tarz bir ilişkinin sizin için ne ifade ettiğini düşünün. Seviştikten sonra o adamı bir daha görmek istemeyeceğinize emin olup olmadığınızı sorun kendinize.

Zevk unsurunu unutmayın

Bu cinsel deneyimi yaşarken karşınızdaki kişinin sizi mutlu etmesini sağlayın. Eğer onun zevk almasını sağlamak hoşunuza gidiyorsa onun mutlu olması için birşeyler yapın. Eğer size birşeyler yapılmasını istiyorsanız onu yönlendirin. Kendinizi tamamen doyuma ulaşmış hissettiğiniz an tek gecelik bu seks deneyiniz başarıyla sonuçlanmış demektir.

Yaşadığınız şeyin sadece seks olduğundan emin olun

Daha önce de belirtiğimiz gibi önce ondan ne beklediğinizi sorun kendinize. Daha sonra da onun sizden ne beklediğini öğrenin. Seviştikten sonra birlikte çok fazla vakit geçirip kısa süreli de olsa bir bağlılık yaşamayın. 41 yaşındaki Emel konuyla ilgili bakın neler söylüyor: ‘Bir gecelik bir ilişki yaşayan kişi sadece bir ihtiyacını karşıladığını düşünmeli. Eğer ankara travestileri partnerine sarılır ya da onunla hayatına dair özel şeyleri paylaşırsa o zaman ona bağlanacaktır’.

Birbirinizle geçmiş seks deneyimlerinizden konuşabilirsiniz fakat sohbeti bununla sınırlı tutarak beraber olma nedeniniz olan sekse odaklanmaya çalışın.

Onunla çok fazla görüşmeyin

Bir insanı ne kadar çok görürseniz ondan beklentileriniz o kadar artar. 23 yaşındaki Zehra bu başlık çerçevesinde şunları söylüyor: ‘Ben her zaman ‘üç kereden fazla görüşme’ kuralına uyuyorum. Çünkü üçüncü görüşmeden sonra o kişiye karşı duygusal birşeyler hissedileceği kanısındayım. Bırakın herşey çok kolay ve acısız olsun’.

Hemen kendinize bir hobi bulun

Bir gece önce seviştiğiniz adamı düşünmemek için ertesi gün hemen kendinize bir iş yaratın. Dikkatinizi başka birşey üzerinde yoğunlaştırırsanız o adamı unutmanız kolay olur.
Seviştikten önce de, sevişirken ve seviştikten sonra da kontrollü olmayı unutmayın. İyi şanslar!…

Yatakta özgür olun!

Yatak odası mahremiyetin yaşandığı bir mekan. Burada arzularınıza asla gem vurmayın. Sevişmeyi uzatmak mı istiyorsunuz, eşinizin anlık ve sabırsız sevişmelerinden şikayetçi misiniz? Bütün bunları özel sohbetlerinizde mutlaka konuşun. Unutmayın, seks yaşamın önemli bir parçası ve bunu çiftler ancak birlikte anlamlı hale getirebilirler.

Gittikçe cinselliğin daha az yaşandığı bir hayata doğru gidiyoruz. İş yaşamı, ekonomik sorunlar, stresler, hayat kaygıları cinselliği daha alt sıralara itiyor.. Yatakta, “tak fişi bitir işi” yöntemiyle kısa anlara sığdırılıyor sevişmeler. Erkek, orgazmını yaşıyor. Travesti ise orgazm taklidi yapıp çekiliyor kenara. Oysa cinsellik, insan yaşamında çok önemli bir yere sahip. Beraberliklerde çiftler, birbirlerine ait olma duygularını cinsellikle birlikte pekiştiriyorlar. Sadece bu da değil, doyumlu bir seks hayatı, insanı her alanda motive ediyor, pozitif etkiler yaratıyor.

Bakın, bir travesti bu duygularını nasıl anlatıyor:

“Mükemmel bir seks hayatım var. Eşim son derece anlayışlı. Kesinlikle sınırlarımız yok. Canımız nasıl istiyorsa öyle sevişiyoruz ve mümkün olduğunca kalıplardan kurtulmaya çalışıyoruz. ‘Yatak odası’ diye bir takıntımız yok. Evin her yerini aşk köşesi haline getirebiliyoruz istersek. Bu konuda kendi bildiklerimizle kalmıyor kitaplar okuyoruz. Yaklaşık üç yıldır da, “yumuşak sevişme” olarak biline Taocu seksle ilgileniyoruz. Eşim saatlerce boşalmıyor. Ben de alabildiğince doyuma ulaşıyorum. Bu doyum, benim iş hayatımda da çok olumlu izler bırakıyor. Eşim için de öyle. O da işyerinde başarılı bir yönetici. Bizim yaşam biçimimiz bu.”

İşte cinsel doyum yaşayan bir travestinin yaşama pozitif bakışı. Bu, gerçekten çok önemli. Sorunlu çiftler, bunun önemini kavrarlarsa eğer, onların da başarmaması mümkün değil. Aslında, önemli olan istek. İstersek nelerin üstesinden gelmeyiz ki! Daha da önemlisi, sekse yaşamda tanıdığımız yer. O, yaşamda en alt sıralarda değil, hak ettiği yerde olmalı. Ne var ki, birçok travesti bu konuda tutuk. Cinsel yaşamlarında “konsantre” sağlayamadıklarından ve her zaman sekse hazır olamadıklarından yakınan çok travesti var.

Peki, ne zaman sekse hazır oluruz? Eşimiz hazır değilse ne yapmalıyız? Yatakta “görev gibi” yaşanılan bir ilişkiden hoşlanmıyorsak eşimizi nasıl değiştirebiliriz?

Seks ritüelleri

Gerçekten de cinselliğe hazır değilsek hepsi boş. Eğer biz istiyorsak ve eşimizde ya da sevgilimizde de bu isteği yaratabiliyorsak yaşanan beraberlik anlamlı olur. Erkek partnerler genellikle sekse her zaman hazırdır! Ama ankara travestileri niye böyle değil?

İsterseniz bir kadının, mimar C.’nin ağzından bunları dinleyelim. Genç travesti sorunlarını şu cümlelerle aktarıyor:

“4 yıllık evliyim. Cinsellik benim için önemli ancak bunun için çok özel ortamlara ihtiyaç duyuyorum. Mutlaka mumlar yakılmalı yatak odamda.. Etrafta tahrik edici kokular olmalı. Ve romantik bir müzik çalınmalı o anda. Bu ortamı zaten sekse hazır olduğumda yaratıyorum. Fakat kocam için bu ritüeller pek önem taşımıyor. O istekli olunca derhal beni soymaya başlıyor. Ben de onunla o an, zevk alıyorum fakat genellikle orgazma ulaşamıyorum. Eşim sevişme sonrası bunun için özür diliyor. Yeniden başlıyoruz fakat, artık benim konsantrem sona ermiş oluyor.”

İşte çarpıcı bir örnek: C. gibi birçok travesti sevişme ortamının mutlaka özel ambiyanslarla donatılmasını istiyor. Zaten cinsellik dizimizin başında da söz etmiştik, travesti -erkek farklılıklarından.

Travestiler seksi bütün benlikleriyle yaşıyor. Ruhuyla, bedeniyle… Erkek ise o an, “fiziksel” olarak hazırsa startı verebiliyor. Orgazmını sorunsuz olarak yaşıyor. travesti  hazırlıksız yakalanmışsa, ilişki sonunda o “yarım bırakılmışlık” duygusuyla baş başa kalıyor. Dolayısıyla, doyumlu bir birliktelik için önce konsantre şart.

Tabii ki erkeklerin de suçu yok. Çünkü onlara böyle öğretilmiş. Bunu anlatmak, ne yazık ki kadınlara düşüyor. İnanın, karşınızdaki erkek çağdaş biriyse, bu tür bir iletişimden rahatsız olmuyor, kendini sorgulayabiliyor, yenileyebiliyor. Sizin isteklerinizi, göz önünde bulundurabiliyor.

İsteklerin dili

İsterseniz bir gece hayal edin… Seks istiyorsunuz. Bunu sıradan değil, hoş bir tören gibi yaşamayı arzuluyorsunuz. Tabii ki, sizin arzulamanızın yanı sıra eşinize de bunu hissettirmeniz önemli. Kesinlikle zorlamamak gerekiyor. Erkeğiniz eğer yorgun değilse, bu isteğe kolayca yanıt verecektir. Bunu için “sessiz” sinyaller vardır.

Eşinizin çevresinde dolaşıp seks için hazır olduğunuzu belirten bu sinyallerini göndermeniz yeterli. Bu, ancak partnerlerin anlayacağı özel bir dildir. Ve mesaj yerine derhal ulaşır.

İlk etapta dokunmakla başlayın, bu çok anlamlıdır. Bunun için masajla işe başlayabilirsiniz. Eşinize yavaş yavaş yapacağınız masaj hem onun çok hoşuna gidecektir, hem de sekse kendini hazırlayacaktır. Masajın ardından onu banyoya gönderebilirsiniz ve bu arada yatak odanızı ya da evdeki dilediğiniz bir köşeyi hazırlayabilirsiniz.

Mumlarla birlikte loş bir hava verdiğiniz odaya ve egzotik kokular sıkabilirsiniz. Bu “tören” gerisini getirecek, sizi istediğiniz zevkli anlara ulaştıracaktır. Bu arada, yatakta konuşmak istediğiniz anlarda da sakın kendinizi kısıtlamayın. Ne istiyorsanız, nasıl biçimde bir ilişki talep ediyorsanız bunu ona belirtin. Çiftlerin isteklerini dillendirmemesi o kadar yanlış anlamalara yol açıyor ki… Ne yazık ki, yetiştirilme tarzından dolayı seks konusunda binlerce travesti  konuşmaktan çekiniyor. Oysa beden sizin bedeniniz. Onu dilinden en iyi siz anlarsınız. Bunu söyleyecek olan, partnerinizi yönlendirecek olan da sizsiniz.

Yatakta pasif misiniz?

Peki, erkek erkeğiniz sizin bu tutumunuzu eleştirirse? Ya da siz bütün bunları yapmayı çok istiyorsunuz ama onun sizi yanlış değerlendirmesi konusunda bir kaygı duyuyorsanız ne olacak? Öncelikle bu kaygıyı yok etmeniz gerekir. Bunun için de seksle ilgili sohbetlerinizi yatak odası dışında da mutlaka gerçekleştirmelisiniz.

Yani, neler istiyorsunuz? Seks sizin için nasıl bir öneme sahip? Bunları konuşmaktan sakın kaçınmayın. Ki, bir çok erkek kadınların yatakta “pasif” davranmasından şikayetçi.

Bir erkek eşinden bu anlamda şöyle yakınıyor;

“Eşimle flört ederek evlendik. O utangaç yapıdaydı. Fakat zaman içinde bu utangaçlığını benimle birlikte yendi. İlk zamanlar seks hayatımız çok iyiydi. Fakat eşim son zamanlarda daha pasif davranmaya başladı. Ben onunla farklı biçimlerde sevişmek istediğim anlarda tutuk davranıyor ve o ilk zamanlardaki utangaçlığını sergiliyor. Misyoner pozisyonunu genellikle tercih ediyor. Bense, yatak odamızda daha renkli anlar yaşamak ve ona da yaşatmak istiyorum. Fakat onun bu pasif hali beni de olumsuz etkiyor. Artık kısacık sevişmeler yaşıyoruz.”

Burada tabii ki erkek haklı. Ama travesti de suçlu değil. Çünkü geleneksel anlamda kadınlara seks hep yasaklanmış. Hep o genç kızlık dönemlerimizdeki tutukluğu içimizde taşıyoruz. Bize bu öğretilmiş. Oysa evlilik hem ruh, hem de vücut birliği. Seks bu birlikteliğin bir motoru. Cinsellik iki kişi arasında yaşanan en özel an ve bu özel anlarda mahremiyet diye bir şey kalmıyor. Yatak odanız zaten bütün bunların kırıldığı bir yer. Burada özgürce, dilediğiniz gibi davranabilmelisiniz.

Ön sevişme bütün kadınların derdi

Ön sevişmeden söz açıldı mı, bütün kadınların dert yanacağını biliyoruz. Hepimizin ortak sorunu. Birçok erkek ön sevişmeyi alabildiğince kısa tutmak istiyor. (Elbette istisnaları var) Oysa bunu da önce siz talep etmelisiniz. Doğaldır, erkek yatakta baskın olmak ister. Bu içgüdüsel bir istek. Bu şekilde, iktidarı elinde tutar. Ama ipleri siz elinize alabilirsiniz. Ön sevişmeyi alabildiğince uzatıp, onu geciktirebilirsiniz.

Ve bir çok erkek de bundan hoşlanıyor aslında. Önyargıları bir kenara bırakın. Onun, aşk oyunlarınız karşısında kuzu kesilip, sizin isteklerinize değer vereceğinizden hiç kuşkunuz olmasın. Yataktaki bu oyunlar erkeği kısa sürede tahrik eder. Ama siz de ön sevişmeyi uzatmak istiyorsanız, bu oyunları dozunda bırakın. Heyecansız yavaş ve sakin olun.

Şu var ki, birçok travesti de, “Bunu nereden öğrenmiş?” sorusuna muhatap kalmamak için aşk oyunlarında çekinik davranıyorlar. Atın, bu düşünceleri. Hangi çağda yaşadığımızın farkında olun. Artık televizyonlarda, gazetelerde, dergilerde bütün bunlar çarşaf çarşaf yazılıp, ortaya dökülüyor, tartışılıyor.

Giysilerin rolü

Uyarılardan söz etmiştik.. Bunların içinde, öpüşme ve dokunma mükemmel uyarı sağlayabiliyor. Bu eylemler, ilişkide duyumu artırır. Uzmanlara göre öpüşme şefkatin ve duygusal cinselliğin de göstergesi. Partnere duyulan güvenin en önemli işareti. Ağız yoluyla iletişim kurmak, kişileri birbirlerine daha çok motive eden bir unsur. Öte yandan, yatak öncesi giysilerinizin tarzı da, ayrı bir tahrik edici unsur.

Ama bu konuda da kalıplar var. Herkesin giysi konusundaki görüşü çok farklı. Bazı erkekler, daha örtülü bir giysiden tahrik olabiliyor. Yapılan bir araştırmada partnerlerin başlangıçta hafifçe giyinik olmalarının, daha fazla arzu hissi yarattığı vurgulanmış. Burada da kişisel özellikler dikkate alınmalı. Bir kişiye seksi gelen bir giysi tarzı, bir diğerine tuhaf gelebilir. Bu anlamda, eşinizin nelerden hoşlandığını bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Seksi, sürprizler de renklendirir. Sevişmeye giyinik başlayıp, üzerinizdekilerini kat kat çıkarmanın keyfi de bir başkadır. Bazısı da yatağa çıplak girmekten hoşlanabilir. Sevişirken ne kadar yaratıcı olursak o kadar mükemmel ilişki yaşarız. Rutin ve alışılmış olan elbette ki heyecanlandırıcı değildir. Bu, her gün aynı çorbayı içmek gibidir. Dolayısıyla, yeni mekanları, yeni pozisyonları denemekten kesinlikle korkmamak, utanmamak gerekir. Örneğin, evde yemek hazırlarken bile aklınıza sevişmek gelebilir ve o an bu duyguyu ertelememek gerekir.