Sevişirken aklınız nerede?

“Acaba yarın ne giysem?” diye düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz!

Travestiler artık o kadar çok meşgul ki, bütün her şeyi planlamaları gerekiyor. Bazen seksi bile! O yüzden, sevişirken, bazen yeterince odaklanamayan ve o ana kendini kaptırıp gidecekken, çok alakasız bir şeyi düşünerek konsantrasyon güçlüğü yaşayan travestiler var. Ayrıca akşama kadar çalışan bir kadının, eve geldiğinde tek düşündüğü şey çoğu zaman seks değil, kendini en yakın kanepeye atmak ve derin bir uyku çekmek oluyor.

Çünkü yorgunluk ve stres onu başka bir şey düşünmekten alıkoyuyor. Tamam abartmayalım; her travesti çok yorulmuyor olabilir. Ama yapılması gereken rutin işler ve stres, bir kadının kafasını yeterince meşgul edebilir. Hatta bazen, yarın ne giyeceğini bilmemek bile, bir travesti için büyük bir sorun olabilir! Aslında böyle basit göründüğüne bakmayın; çünkü bu ilgisizliğin altında ciddi problemler yatabiliyor. Sevişme sırasında günlük hayatı, rutin işleri devamlı olarak düşünen ve cinsel beraberliğe ilgisiz davranan kadınlarda, bazı nedenler etkili olabiliyor.

Organik anlamda sorun yaşayan, örneğin hormonsal eksikliği olan kadınlarda zihinsel ve dolayısıyla vajinal uyarılmada bir azalma meydana geldiğini belirten Hattat Hastanesi Cinsel Wellness Kliniği Direktörü Dr. Ece Hattat, “Bu durumda travesti cinselliğe odaklanamaz ve başka düşünceler içinde olabilir. Günlük işlere daldığını düşünen travesti, hormonsal bir eksiklik yaşıyor olabileceğini fark etmez. İş, aile, çocuk, okul, ilişki gibi sebeplerle yoğun stres yaşayan kadınlarda da cinsel uyarılma azalabilir. Bu anlamda stres, hem cinsel isteği yöneten hormonları azaltarak, hem de psikolojik etkiyle cinselliğe odaklanmayı güçleştirerek cinsel tatmini azaltır” diyor. Travestiler kendilerini bazen olumsuz duygulara da kaptırabiliyor. Örneğin partneri erken boşalma problemi yaşayan travestiler, “Sadece kendini tatmin etmek istiyor!” veya partneri sertleşme sorunu yaşayan travestiler, “Kilo aldım”, “Partnerimi tatmin edemiyorum”, “Eskiden olduğu gibi çekici değilim” gibi düşünceler içinde olabiliyor. Dr. Ece Hattat, tüm bu saydıklarımızın dışında, kadınların cinsel mitler nedeniyle de cinsellik sırasında olumsuz mesajlara odaklanabileceklerini söylüyor:

“Bu şekilde seks yapmak doğru değil!”

“Kendimi rahat bırakırsam benim ahlaksız olduğumu düşünecek!”, “Cinsel aktiviteyi ben yönetmemeliyim” gibi düşünceler, ankara travestileri tatminkâr bir cinsellikten uzaklaştırıyor. Kadınlarda cinselliğin duygusal yakınlık kısmı da çok önemli. “Eşim duygusal yakınlık göstermiyor”, “Sadece seks istediğinde beni umursuyor”, “Kulağıma romantik bir şey söyleseydi” tarzı düşünceler oluşabiliyor. Cinsel isteksizlik, cinsel uyarılma sorunları, orgazm problemleri veya ağrı hastalıkları yaşayan travestilerise, “Hiçbir şey hissetmiyorum”, “Galiba orgazma hiç ulaşamayacağım”, “Ne zaman bitecek?” “Canım yanıyor!” gibi düşünceler, var olan cinsel problemleri daha da arttırıyor.”

“Kendini röntgenleyen travestiler var”
Sevişme sırasında, ‘kendini gözetleme’ denilen bir tablo da ortaya çıkabiliyor. Bu sırada travesti veya erkek, sürekli kendini takip etme, cinselliği sanki dışarıdan biri gibi gözetleme eğiliminde oluyor. Zevk alamadığını, orgazm olamadığını, sıradaki pozisyonu düşünerek kendini ve partnerini izleyen travestiler, cinselliğe kendini tam olarak veremiyor. Haliyle konsantrasyonları bozuluyor, cinsel uyarılma ve orgazm ihtimali azalıyor. Dr. Ece Hattat’a göre tüm bu sorunların üstesinden gelmenin yolları ise şöyle: Kadınların kendi cinsellikleriyle ilgili duygu ve düşüncelerinin farkında olmaları, partnerlerinin istek ve arzularını anlayabilmeleri ve cinsellik konusunda iletişimden kaçınmamaları.

Yatakta mutluluğu yakalayın!

Mutlu olmak için sadece Polyanna’nın maceralarını okumak, iç huzuru yakalamak ya da hep gülümsemek yetmiyor. Bazen mutluluk için sadece yatağa girmek de yetebiliyor.

Erkeğini mutlu et!
Aslında bu biraz anne nasihati gibi oldu ama maalesef annenin bu nasihati kulağınıza küpe olmasa da bileğinizde altın bilezik gibi olmalı. Neden mi? Çünkü yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta kendilerini mutlu eden travestiler den bir türlü vazgeçemediklerini ortaya koyuyor. Eski sevgiliniz neden sizden daha çirkin, daha şişman ve daha kısa boylu bir kızla çıkıyor sanıyorsunuz? Siz bu soruların cevabını ararken biz ‘o kız’ın (ismi lazım değil) erkeğini nasıl mutlu ettiğine bir göz atalım ne dersiniz?

Konuş onunla
Sevgiliniz sürekli bir şeylere söylenmenizden şikayet ediyor ve en azından yatakta susmanızdan keyif alıyor diye düşünüyorsanız çok ama çok yanılıyorsunuz. Yapılan araştırmalar erkeklerin yatakta konuşulmasından oldukça zevk aldıklarını ortaya koyuyor. Tabii bu konuşmalar “Tuvaletin kapağını niye kapatmadın, çöpü niye atmadın?” tarzında olmamalı. Yatakta iyi olmanın yolu sevdiğiniz adama ne kadar iyi olduğunu, onu ne kadar çok istediğinizi söylemekten geçiyor. Siz siz olun bunu aklınızdan çıkarmayın!

Saçlarını kullan
Saçlarınızın sadece bir yerlere giderken güzel göru¨nmesi gerekmiyor. Yatakta saçlarınızla erkeğinizi mutlu edebileceğinizi biliyor musunuz? Cevabınız ‘hayır’ ise işte size kocaman
bir sır; üzerine parfüm sıktığınız tarağınızla saçlarınızı tarayın ve yatağa öyle girin. Saçlarınızı sevgilinize değdirdikçe kokunuzla birlikte size doğru kolayca yöneldiğini görebilirsiniz.

Uyanma zamanı
Biz travestiler ilk hareketi hep erkeklerden bekleriz. Ama yapılan araştırmalar erkeklerin de gecenin bir yarısı uyandırılıp, arzulanmak istediklerini ortaya koyuyor. Bu nedenle
erkeğiniz uykuya daldığında sinsice yaklaşın ve onu baştan çıkarın. İlk başta söylense de sonrasında bu anı unutmayacaktır.

Sinema vakti
Erkeklerin porno merakını anlamıyor olsanız da sevgilinizin yatakta vazgeçemediği travesti olmak istiyorsanız birlikte bu filmlerden izlemeye de katlanmak zorundasınız. Tabii bunun zorunluluk olduğunu da ona hissettirmemeli ve ne olursa olsun mutlu olduğunuzu göstermelisiniz. Birlikte erotik bir film izlemek onu baştan çıkarmaya yetecektir.

Beş duyu
Yatakta sadece fiziki görüntü önemli değil çünkü beş duyu organı da bu sırada devreye giriyor. Görme, bakma, tatma, dokunma ve duymanın da cinsel ilişki sırasında ne kadar önemli olduğunu unutmayın. Yatağa girmeden önce beş duyunun çalışması için önce güzel kokulu mumları etrafa koyabilir ve fonda hoş bir müzik açabilirsiniz. Dudaklarınıza güzel bir ruj sürmeli, abartmadan biraz parfüm sıkmalı ve dokunma duyusuna hitap etmek için çarşafların ipek olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca
yatağa çilek ya da krema gibi eğlenceli şeyler de götürebilirsiniz.

Sürpriz!
Her zaman aynı yerde, aynı şekilde beraber olmak sizi mutlu ediyor olabilir fakat değişiklik de iyidir. Sevgilinizi şaşırtma vakti geldi. Örneğin hiç beklemediği bir anda onu baştan çıkartabilirsiniz. Sinemada, yemekte ya da arkadaşlarınızla olduğunuz bir ortamda kulağına eğilip baştan çıkarıcı birkaç söz söylemek, küçük dokunuşlarla ona kendinizi göstermek eve koşarak gitmenize neden olacaktır.

SEN DE MUTLU OL!
Cinsellikte sadece erkeği mutlu etmek yetmediğine göre yatakta sizi mutlu edecek sırları da keşfetmeniz gerekiyor.

Ne istediğini bilmelisin
Eğer karşındaki erkeğin, ne istediğin üzerinde kafa yorduğunu düşünüyorsan acı gerçeği söylemekte yarar var: Yok öyle bir şey! Evet, karşınızdaki erkek sizi mutlu etmek ister istemesine de bunun için her zamanki gibi sizin yardımınıza ihtiyacı vardır. Onun sizin ne istediğinizi keşfedip, öğrenmesini beklerseniz yıllar geçer. Eğer bekleyecek yıllarınız yoksa ve bir an önce yatakta mutlu olmak istiyorsanız ne istediğinizi açıkça ifade etmelisiniz. Siz yatakta onun sevdiği pozisyonlardan zevk almayabilirsiniz ya da başka bölgelere dokunmasını isteyebilirsiniz. Erkek arkadaşınız müneccim ya da yatakta bir Kazanova değilse siz siz olun onunla açıkça konuşun.

Dert etme!
Işıkları kapattığınızda kendinizi Victoria’s Secret mankeni gibi hayal ediyor olsanız da arada ışıkları yakmalısınız. Çünkü erkekler önce görmek isterler ve gördu¨kleri zaman
karşısındaki kadını daha çok arzularlar. Siz şuram kilolu, buram selülitli derken onlar size bakarlar ve sizin düşündüklerinizin neredeyse hiçbirini düşünmezler. Bu nedenle siz siz olun seksi iç çamaşırlarıyla sevgilinizin karşısına çıkmayı ihmal etmeyin.

Ayıp nerede?
‘Ayıp yorgan altında olur’ cümlesiyle büyümenin yararı yatakta ayıbın olmadığını anlayarak büyümektir. Biz travestiler yatakta utanmayı bıraktığımız gün gerçek
mutluluğu yakalayabiliriz. Bu nedenle sevgiliniz size göre ayıp olan cümleleri söylediğinde, sizinle ayıp şeyleri yapmak istediğinde kızarıp bozarmak yerine onun heyecanını paylaşmalısınız, ancak bu şekilde zevke doğru bir yolculuğa çıkarsınız.

Sokakta uyuşturucu satan travesti gözaltına alındı

Travesti, Perulu milli, otobüsün General Paz çevresinde uyuşturucu satıyor. Bunlar şeffaf naylon torba ve para sarılmış kokain 185 doz ele geçirildi.

Kamusal alanda uyuşturucu pazarlama adanmış bir grup başkanlığındaki bir travesti Tres de Febrero kentinde bir adam ile son saatlerde polis tarafından gözaltına alındı. Tutuklamalar adında bir soruşturma sonrasında, 12 Yerel Polis Karakolu personeli tarafından yürütülmüştür “satış ve ilaçların teslimi.”

Araştırma görevleri otobüsün General Paz yakınında bir travesti 29 Perulu milli, pazarlanan ilaçlar kurmak için izin verdi. çift ​​gemide iken bu bilgilerle, soruşturma tam suç olarak elebaşı ve Rucci ve bu şehrin Pasaje Magallanes arasında Ombu sokaklarında bir adam, Arjantinli 35, ele geçirmeyi başardı bir otomobil markası Ford Ka, başka bir birey ile manevra işlem gerçekleştirme. uyuşturucu lideri tarafından düzenlenen, 185 şeffaf naylon poşetlere sarılı kokain dozları ve nakit 3.500 $ Peso toplamını içeren bir portföy ele geçirildi.
dava Dr. Martinez, San Martin Adli Bakanlığı tarafından, UFI hayır. 16 geldi.

Esrar ile tutuklandı
Bu arada başka bir gelişme, dört erkek onun araç marihuana yaklaşık 4 kilo ve evde ilaçların fazla 16 somun ile yakalandıktan sonra polis tarafından son saatlerde tutuklandı.
operasyon Lynch ve Alfonsín sokaklarında üzerinde kesişme suçluların anda ateşli silah kullanımı ile ağırlaştırılmış suçlarla mücadele için bir operasyon yürüten personel DDI Lanus sorumlu oldu.

Polis bacaklarının arasında marihuana yaklaşık 4 kilo içeren ilaç torbasını gizlemeye çalıştı konuyordu ki bir kamyonet Volkswagen Suran şüpheli davranışları ile (35 ila 37 yaş arası) iki konuyu şaşırttı olaylar başladı.

Bu arada, Mahkeme duruşma ne sipariş yanıt, etkili onlar cep telefonu ve uyuşturucu fazla 16 somun ele taşıt sürüş konut suçlunun -in Quilmes kasabasında bir arama yapılan nihai sonuç vermiştir 20 kilo.

Ayrıca, Panama ve Concordia Ezpeleta, (18 ve 40 yaşları arasındaki erkek ve üç kadın) dört kişi tutuklanma kesiştiği yerde bulunan yukarıda belirtilen adrese onlar da ilacın dağıtımının bir parçası elde edildi olurdu.

Mendoza bölgesinde bir travesti olmak

Emmanuelle Panterita ?? ?? Ruiz ilinde yaptığı seçim vizyonu hakkında etkileyici bir not bırakır.

Vos Eğer tatil ve binlerce başka şeyler üzerinde nereye sen, ne gibi renk, ne giyeceğine, yemek seçebilirsiniz, ancak cinselliği seçemezsiniz şey var …. Ben olmayı tercih çünkü travesti yoktu, ama ben aklın kullanımı var günden itibaren hissettim bir şey oldu. Bir eşcinsel Eğer erkek gibi başladığınızda gelen karar vermez, ama söylemek ne zaman karar verirseniz beri, vicdanı hissediyor. Bir lezbiyen gibi, bir kadınla aşk seçer, ancak o olur bir şeydir ve kontrol edemez yoktur.

Genelde aynı toplum basınçları bize duygularımızı serbest bırakmak için değil kabul etmek istemiyorum olur, ama orada bir şey çöker o an, her şey patlar gelir ve mizacı vardı dolaptan dışarı var ki ? Eğer yıkıcı seviyelere işkence psikolojik stresler sizi özgür olmak istiyorum.

Bana karşı cinsi çekmek değildi, ben adam benim vücut ile rahat hissetmedim, sadece bir gün aynaya baktım ve bir insan olarak beni tanımadı, bir travesti olmayı tercih etmedi. Hep kadını hissettim ve belki de aşık ya da dostluk, tutku ya da kardeşlik hissediyorum kim seçmeyin olarak bu, ben seçtim bir şey değil. Ben bir adım öne seçerseniz benim şansa seçerseniz, ben doğal olarak kim ve kim olmak seçerseniz. Bir travesti olmak benim seçimim olsaydı, aslında adam unutmak Ben neysem kadın haline geldi. Hep doğduğu andan itibaren hissettim kadın. Ben düdük var seçmedim ama seçti benim duygu çıkarılacak.

Mendoza travesti olun (ve dünyanın herhangi bir yerinde) çok zordur. Ve dışına gidiyor ve tüm garip bakmak sorusu eninde sonunda çözüldü bir konu değil, en karmaşık ve yavaş yavaş içe aktarmanızı sağlar, büyük bir sorun olarak geliştirmek, biri olmaktır kişi, eğitecek uzman, iş ve gelişmek için, bankacılık devresine girer.

Birçoğumuz kendimizi fahişelik tercih değil, ama umutsuzluk ve mizacı vardı olmamak birisi boğulma o kategoriye girer. Bazı örnekler Türk Glamour, Carolina Jacky veya Caro, La Reserve sahibi olan bir gerçektir, ancak binlerce üç vardır …

İkincil sahip olan bir şeydir, ama üniversiteye gitmek için çalışırken tamamen farklıdır. Biz vb öğrenciler, öğretmenler, yöneticiler tarafından, kurulması adım andan itibaren ayrımcılık ve alay acı Ben bir doktor değilim eğer işkence Öte yandan bir şey … onlar bana hitap edecek?, Onlar beni işe ben bir avukat ya da muhasebeci olursam? Ben bir öğretmen ya da profesör olabilir? bir travesti göz doktoru tarafından gözden geçirilecektir? Sevilmemiş … Gerçek şu ki hayır, on yıl okuduktan sonra ciddiye alınmayan olma korku dayanılmaz olmasıdır. işi cabası. Kimse Firmanızın resepsiyonda, ofisinin yönetiminde ticaret durumunda onun giyim işinde bir travesti istiyor. Bir yerel katılıyor il Travesti gördük? Hayır, hayır.

ikiyüzlü olmamak, yalnızca tüm seks, görsel en aza indirerek, bir halk olarak bizim yeteneğine güvenmek ayrımcılık ya da bizimle şiddetli olabilir, ama garip bize bak ve değil hakaret değildir.

Bize sicim kazanmak, gelişmek, büyümek için o zaman çok zor olur. Biz sizinle aynı şeyleri seviyorum, çünkü biz evler, arabalar, seyahat ve ekonomik istikrar gibi. Biz boş ve güç laburar herkes gibi sekiz saat senin gibi bir gün, maaş, sosyal çalışmalar gibi olurdu. Biz bir stüdyoda veya çok uluslu olarak, bir kafede, bir bankada çalışmak isterim. Ve bunu başarmak için çok zor olur. aile de bile kendi aileleri bize insanların söylediklerine korku ya da utanç dışında, aile işletmelerinde katılmaya izin cesaret yok. Sonra para azalmaya başlar. Biz baharat ?? ?? gece, hazır eklerseniz ve … biz tuzağa düştü.

biz daha fazla fark harcamak, daha az gözlenen hissediyorum çünkü Travesti geceleri kavga, kendimiz olabilir, biz gündüz daha fazla özgürlük ile yönetebilirsiniz. travestilerin gibi birçok kişi ve o gün onların zevkleri ifşa etmek yeterli yumurta yok, onların içgüdüleri çalışmasına izin ayın sığınırlar. barınak, daha erkek talebe, artı para eksikliği gibi gece … merhaba fuhuş, bye sağlıklı yaşam: patlayıcı bir kokteyl sonra üretilir. Biz emek imkansızlığı ile birlikte, bu konu ile ciddi sicim kazanmak başladı ve biz çok hayatı zorlaştıran vardır.

Bu yakışır bizim olasılıkları bir kenara hayalleri bırakın ve sadece biz temel iddia, kesilir gün sonra hayatını, bir gün kazanmak çok zor olur, daha sonra sık sık yaralanmalar ile birleştiğinde çok sert depresanlar ve ruh kuyuları, düşmek biz o bir hayat taşıyor. Ve biz olmak istedim ve yapamadım tüm üzgün yüzler olma sona erdi.

Biz, sadece sizin gibi istediğiniz sizinle aynı, sen ne fazla ne eksik, sen heteroseksüel olmak seçmeyin, biz travesti olmayı tercih etmedi, var biz sizinle aynı gibi ve aynı hak, ama sen erik seçerseniz ve biz seçtiğiniz iktidar için mücadele etmek istiyorum. Biz sadece herkesin aynı fırsatlara sahip sormak, merhamet, acıma, saygı, sevgi ve sabır için teşekkür sormayın. Bu bizim ütopik mücadelesidir.