Geniş Partner Portföyü

Partner portföyünü denemek ve aradığına ulaşamayacağını düşünenlerin sitemizi dikkatle incelemesi ve takipte kalkması  faydalı olacaktır. Her türlü fanteziye cevap verebilecek profil yelpazesi en kapsamlı sitelerden birisi olan sitemizde sizlere en uygun travesti partnerleri kesinlikle bulabilirsiniz. Özelliğinize uygun bir partner bulamadıysanız ya da bulunduğunu düşünmüyorsanız ankara yı iyi taramamış olmalısınız. Hayaller ve fantezileri gerçekleştirebilecek partner adayları arasından tercihinizi yapabilir ve doyasıya keyif alabilirsiniz. Fantezilerin akla gelmeyecek hayallerin karşılığını verebilecek partnerler bulduğunuz takdirde mutluğun kapılarını açabilirsiniz. İşte bu yüzden en gelişmiş partner yelpazelerine sahip şehirleri tercih ederek istediklerinizi elde edebilirsiniz.

Fantezilere göre partner ayrımı yapılacak olursa her zevke göre partner bulabilmek için bu büyük kentlere göz atmak gerekir. Çünkü hem yaşama olanaklarının daha gelişmiş olması hem de nüfusun fazlalığı bu partnerlerin sayısını arttırdığı için hizmet vermeleri kolaylaşıyor. Unutmadan bu partnerlerin büyük şehirleri daha fazla seçmelerinden biriside toplumsal baskının daha az oluşudur. Bu hususu özellikle belirtmekte yarar vardır. Zira baskı ne kadar az ise o kadar fazla özgür hissedebilirler.

Değişik ve her türlü alternatifi içinde bulunduran seks partnerleri ile dolu Ankara ülkemizde bu konuda başı çekmektedir. Partner yelpazesinin geniş olması travestiler lezbiyenler ya da diğer tüm partner arayışında olanlar için çok daha kolay birliktelik kurabilecekleri kimseler ile dolu. Özellikleri ile şimdilerde bayanları bile geride bırakabilen bir travesti ile birlikte olmak isteyenler daha fazla büyük şehirleri tercih ediyorsa bu yelpazenin ne kadar geniş olduğunu da göstermektedir.

Her isteyene uygun bir partner bulabilmesi için çeşitli portallar bulunuyor. Kalitesine ve verdiği performansa göre değerlendirilen bu partnerler gerçekten çoğu kişinin hayallerindeki profile uygun hizmetler sunmaktalar. Örnek verecek olursak cebeci travesti bayanların diğer bir çok yerdeki rakiplerinin çok önünde olduğunu söyleyebiliriz. Hem giyim kuşamları hem de kaliteleri onları bu yelpazenin içinde zirveye çıkarmış durumda. İkinci sırayı ise ankara travesti bayanların aldığını söyleyebiliriz. Partnerlerini doyuma ulaştırmadan göndermeyen ve eğlenmeyi iyi bilen bu partnerleri tercih edenler bulabilecekleri en kaliteli ilişkiyi yaşamış oluyorlar.

 

Profesör öldürme şüphesiyle travesti Makelly Castro tutuklandı

Cinayet Bölümü Makelly Castro, 24 yıl olarak bilinen bir travesti Ismael Batista Maciel Sousa, cinayet faili olduğundan şüphelenilen profesörü ve gazeteci Luis Augusto Antunes, 31, karşı tutuklama emri araya geldi. O 18 Temmuz 2014 tarihinde, Teresina güney bölgesinde, Sanayi Bölgesi boğularak öldürülen ve tespit edilmiştir.

Cinayet Squad koordinatörü göre, Francisco Costa, Baretta, vaka kırmızı plaka, tek gölgelik, yazdım tanıkların ifadesinden şüphelinin geldi delege Higgo Martins tarafından incelenmiştir temsilci.

“Şerif birkaç travesti duydum ve o dışarı arabada olduğunu söyledi ve bunlardan biri tabak yazdı. Aynı başka bir programı yapmaya çalışıyorum, sokakta 24 Ocak tarihinde travestilerin başka bir noktada gün sonra görülen, ancak sol ve yeni yönetim kurulu kaydedildi. Biz bazı çizikler, hepimiz soruşturma teknikleri vardı ve Soruşturma Merkezi tarafından verildi tutuklama temsil araba geldi, Luis Moura “Yargıç delege dedi.

Baretta göre, şüpheli sorgulandı ve suç yalanladı, ama bugün Havaalanı Mahallesi’nde, Kuzey Teresina bölgesi de Centennial Caddesi üzerinde bir tutuklama emri, uyulması etti olmuştu. “Biz zaten bunu takip edildi. Cezaevi dün gerçekleşmesi gerekiyordu, ama biz onu tutuklamak çalışmak ve bugün yaramadı “dedi.

Temsilci bu suçun ötesinde, üniversite profesörü başka travesti Mayıs, Makelly aynı noktada bir suikast girişiminden şüphesi olduğunu söyledi.

“Nokta vardı başka bir travesti geçiren ve o da öldürecek çünkü sadece, sert bir şekilde kurtuldum. O kişinin bu tip yararlanır ve daha sonra (son) vermek istiyorum çünkü ben böylece bir sapma, onun içgüdüsü bir anomali olabilir, ne bilmiyorum “temsilci inanan homofobiyi varsayar.

Öğretmen Cinayet Bölümü’nde delil verir ve daha sonra bir hapishane birimine gönderilir. “Biz bu nedenle davanın eleştiri bir sürü aldı, fakat diyen bana olan biz sadece güçlü kanıtlara dayanarak cevap vermek, bizim soruşturmalarda delil ve topraklama gerek, işe yaramazsa,” temsilci Francisco Baretta dedi.

Davayı Anlayın

Makelly son kulüp, 17 Temmuz tarihinde, diğer travesti ile kaldırım Groceries 2014 yaklaşık 20 saat görüldü. Kırmızı bir Palio bireysel, durdu ve mağdur ve sol ile programa çarptı. Ertesi gün sabahı, Makelly cesedi kadavra raporu o boğularak öldürüldüğünü ifade Teresina, güneyindeki sanayi bölgesi yakınında bulundu.

Travesti intihar girşiminde bulundu

Bir travesti Fernando Correa Caddesi’nde bulunan geçit atmakla tehdit nereye neredeyse Cuiabá ekstra süpermarketin önünde, örneği tamamladı.

Yaklaşık 21 saat yapıya tırmandı. Gerginlik üçten fazla saat sonra, İtfaiye askerleri bunu master travesti kardeşi yardımıyla dayanıyordu.

Onlar askeri polis araçları, itfaiye ve Samu seferber edildi. Popüler onlarca tiyatro eşlik sitede toplandı.

Kapsama oluşumu nasıl olduğunu görmek:

Travesti podyum atlamak için tehdit

Bir travesti, bu kez atlamak için catwalk Cuiabá Fernando Correa Caddesi tehdit ediyor. Askeri polis ve itfaiye yerde ve atlamak için onu ikna etmeye çalışın.

Üst geçidin altında kalan alan izole ve popüler onlarca sahne eşlik edildi.

Travesti yaklaşık 21 saat pist üzerinde yükseldi olurdu. Polis diyaloğu sürdürmeye ve kişiye yakın almaya çalışırken.

Şu anda, bir kişinin polisi yaklaşır ve atlamak için tehdit travesti konuşmaya çalışır.

An çok gergin. Görünüşe göre polisin çalışma ilerleyen değildir.

PM ve İtfaiye kamyonun iki araba bulunur.

Neredeyse atlar Adam

Orada atlamak için tehdit travesti, anlık ve atmosfer daha gergin hale geldi. Bir akraba olay yerine geldi ve aynı zamanda travesti konuşmaya çalışır.

O çalmıyor ki insanlar her zaman çığlık. Diğerleri dua ediyor.

Travesti Resmi BOPE konuşma

Sadece durum bu tür işlemek için eğitilmiş BOPE, bir subay yerleştirmek için geliyor.

O podyum sıçrayan onu vazgeçirmeye çalışırken, travesti konuşuyor.

İtfaiye travesti (22:00) güncellendi annesini sorar söylüyor

Geçit aşağı travesti konuşmaya çalışıyordu İtfaiye resmi.

“Çok fazla. Sadece annesi için her zaman aradığınız demek isteyen değil,” dedi.

Polis BOPE bir travesti konuşurken devam ediyor

Polis BOPE hala geçit travesti aşağı ikna etmeye çalışıyor. Her zaman daha fazla insan, büyük aglomerasyonunu oluşturan sitenin yakınında katılacak.

Geçit ortasına ve daha locomoveu – Görünüşe göre, travesti indirgenemez.

Travesti Yangın elini tutmak reddediyor

BOPE müzakerecisi, travesti kardeşi ve itfaiye bir adam travesti yaklaştı. Bir tanesi bile ulaşarak, ama travesti tutun reddetti.

Kardeş travesti sadece geçit aşağı gitmesini isteyen diz çök.

Merak sahne eşlik edecek birbirlerine yapışmadıklarını her an daha fazla kişi yapar.

Fernando Correa Caddesi kısmen pist yakın bloke; Sadece parçalarından biri trafik için serbest bırakılır.

“Bu psikolojik bir oyun,” PM diyor

Bir askeri polis memuru olay bu tip dikkatli ve sabır gerektirdiğini raporu söyledi.

“Bu polisler sakinleştirmeye ve ateş isteyen kişinin güvenini kazanmak için çalışın çok yoğun bir psikolojik oyun,” dedi.

İtfaiyeciler sitede şişme yatak ile gelmesi

İtfaiye adam sitede bir şişme yatak ile geldi. Oluşumu bu tür için uygun olan ekipman, bükülmüş.

Şu anda, biz travesti olduğu aşağıda yatak getirin ve sonra şişirmek için, podyum yönlendirilir ..

Travesti oynamaya karar verirseniz ekipman düşüşünü minder olabilir.

Travesti yatak görmek için gererek ) güncellendi

Travesti erkekler yatak ile yaklaştığını gördü zaman, durum daha gergin hale geldi. O çok işaret ve oynamak için tehdit etti.

Onu sakinleştirmeye için Kardeşi birkaç kez bağırdı. Kalabalık, hava birkaç kişi ağlıyor ve dua ile, aynı zamanda gerginlik olduğunu.
Durum daha da gergin hale gelir (

Bu büyük gerginlik meydana anıdır. Travesti, dar, geçit atlamak olmaz. Bir araba Samu sadece sahnede geldi.

Bir meslektaş Joseph Henry adında travesti söyledi ve depresyon muzdarip olduğunu. Onlar bir eczanede çalışıyorum.

Travesti (22h51 güncellenir) Avenue bakan döner

Travesti bir hamle yaptı ve Fernando Corrêa Caddesi doğru bakan oldu. İklim gergin kalır. Kardeş ciddiyetle konuşurken, iyi onun altındadır.

Bir PM göre, travesti olduğu noktanın yüksekliği, hatta zemin yaklaşık 7 metredir.

“Haydi, onun zaman biding konuşarak ve yorgunluk ile aşmaya çalışıyor edelim” PM dedi.

Sitede Popüler yapmak dua zinciri (

Travesti geçit atlamak yok ki bir dua grubu dindar Cantigos ile, o zaman bir zincir yer almaktadır.

Muhabir Wesley Santiago, Look Direct, videoya kaydedilmiş.

Bir travesti arkadaşım sitesine, şu anda bir motosiklet geldi. O diyaloğa yardımcı podyumda tırmanmaya çalışır.

İklim gergin kalır

Takımlar hala oldukça gergin olan travesti ile görüşmeye çalışıyoruz. Son zamanlarda, o gibi, aslında, oynamak, ileri vücudu tasarlanmış.

Daha fazla insan siteye her dakika geliyor. İklim gergin kalır.

Yatak şişirme İtfaiyeciler

Yatak nihayet podyum altına yerleştirilir ve İtfaiye Dairesi erkekler tarafından şişirilmiş başlar oldu.

İki itfaiyeci catwalk, bir iple bu kez tırmanmaya.

Çerçeve sitede değişmeden kalır

Çerçeve aynı konumda esas olarak kalır. Travesti Yukarıdaki geçit aşağı gelmek isteyen görünmüyor.

Bununla birlikte, daha fazla takım onu ​​kurtarmak için çalışıyor ile konuşun. İtfaiyeciler kadar travesti için yatak ekipmanı görmek için sinir olmuştur şişirmek verdi.

Travesti kardeşi aynı düzeye yükselir

Travesti kardeşi geçit ile seviyesini tırmandı. İtfaiyeciler güvenliği için vücudunun bir ip bağlayıp.

Amaç o konuşmak ve oynamak için vazgeçmeye ikna travesti olmasıdır.

Birçok popüler şimdiden olay yerinden ayrıldı, ama küçük bir kalabalık hala var.

Kardeş ve itfaiyeciler hakim travesti

Kardeşim kucaklaşma, bir tür travesti tutun ve geçit donanım kilitlemek başardı.

Anlar içinde, İtfaiye Dairesi iki adam hızla aynı seviyeye yükseldi ve travesti hakim.

Onlar pistin içine onu inmeye başardı.

Travesti araba Samu takip ediyor; oluşumunu biter

İtfaiye askerleri Cuiabá acil odasına gitti bir araba Samu için travesti yöneldi.

Bir milletvekili, o testlerinden geçecek ve tıbbi değerlendirmeye göre serbest bırakılması gerektiğini söyledi.

Araçlar ve popüler zaten intihar girişimi olay yerinden ayrıldı.

Kaliteli travesti Nito inkar etti

Kuzeni onu görmezden diyor. Ama savunur ve onu haklı. “Ben senatörü rolüyle yapar eminim,” diye öneriyor.

Kuzeni, diyor, yok sayar. Ama savunur ve onu haklı. “Ben senatörü rolüyle yapar eminim,” diye öneriyor. Ama Marlene Artaza meydana çıkarıyor, sadece oldu ve o beni inkar etse ben, travesti prim Nito değilim “, dün oldu. Ve beni gösteride çok güçlü ad kapılarını açacak biliyorum. ” Marlene bu UCR bir aktivist ve (2010 yılında bir işi vardı iddia) Köstebek Moli ve Alejandro Sergi olarak gösteri dünyasının insanları, tanışmak, 36 olduğunu.

Şov dünyasının eklenecek kararlı, Marlene Çok tahliye edilecek gazete seçti: onun sanatsal hırsları (anlatıyor geniş bir röportajda dün “Ben tüyleri ile bakmıyorum dedi,” Ben Calle Corrientes ulaşmak istiyoruz “, mayın Bu komedi “Bu tasarrufu) ve ‘sahnede’ başkaları ile bağlantıları olduğunu. Marlene göre, sıcak fotoğraf onu gönderdi çünkü Rincón ve Alejandro Sergi Andrea arasındaki ayrım kadarı yakın arkadaştık. “, Ama o benim cep telefonu sıcak Resimlerim göndermeye başladı ve öğrenildi … Ben şahsen söylemek istedim, ama yapamadım ve bir çok … Ben bunu Andrea iyi bir şey yaptığını düşünüyor, bunu sevmiyorum kızdırdı oluyor. ”

“Biz büyük-büyükbabası tarafından ikinci kuzenleri vardır, ama onu siyasette hoş  travestiler olmadığını anlamak vermediler çalıştığımız bir kez, biliyoruz:” tutar ve Nito ünlü isim üzerinde açıklar.

Oysa o Cordova eski belediye başkanı torunu ve ailesi “çok kötü aldı” ve o “seçim” desteklenmiyor asla “dedi o ana kadar, yıllarca onlarla konuşmayı kesti.”

Akıl hocası olarak Moria alır Marlene, haber çarptı. Ne zamandır böyle önce chimentero oturma odasında ve daha sonra televizyon ve barınaklar üzerinde yuvarlanan var? Göreceğiz.

Adam hamile kadını ve travestiyi öldürdü

Brockley ayının son Pazar sabahı meydana gelen suç nedeniyle zulüm arıtma, yazarın soğukluk ve sitede iki çocuk varlığı, bölgenin topluluk şok etti. Janaina da Silva, 26, Arnoni Steffen, 57 çıkıyordu, hiçbir zaman vardı. Sonunda Brockley evinde yaptığı hafta sonları geçirdi. Ama ret o gecede verilen sonunda machetes onu öldürmek adam şiddetli bir tepki, tetikleyen olurdu cinsel ilişkiye ve haber var.

Sahne ev bulduk Paul Ricardo Costa delege etkilendim. “O (Janaína) kanlar içinde banyo, yatıyordu,” diyor. Ama yan odada, Kosta beklenmedik bir şey bulunamadı. “İki çocuk, Janaina kızları, orada uykuya,” polis diyor. “Onlar evde meydana dehşet bir şey gördüm, çünkü orada Allah’ın parmağı olduğunu düşünüyorum,” diyor. Dışında bu çocukların, bir ve üç yıl, Janaina iki çocuğu vardı. Herkes ailesiyle birlikte olacaktır.
Soğukluk
Adam kanlı giysileri ile Karadağ genelev, girdi ve onun kız arkadaşı öldürdüğünü söyleyerek zaman kadınlardan biri polise haber verdi. Arnoni hala ayrılmadan önce, bir travesti ile ilişkileri vardı. Brochier Yolda, o ele ve Costa da Serra, RS 411 Askeri Polisi tarafından tutuklandı. Polisle ilk temas o suçu itiraf etti. Ona göre, hamile olduğunu söyledi ne zaman bir tartışma başladı ve kürtaj olması gerektiğini söyledi.

Insanın ağzında, Janaína tuvalete gitti ve geri bir pala ile geldi. Kendini savunmak için, o Arnoni el tabancası kadını aldı ve birkaç darbeler yaptı, dedi. Ardından, evden, ben olurdu, hatta komşu reddedildi seks Janaina bakmak, “inkar öldürdü” araba aldı ve Karadağ gittiğini söyledi. “O ufak pişmanlık duymadan tüm bu ilgili,” Costa temsilci hatırlıyor.
Kürtaj
Son zamanlarda kadınlar suçların ölümüne benimsenen ‘kadın öldürme, isimlendirme yanı sıra, yazar, başka bir suçtan hesap verecek. Genel Ofis Becerileri (IGP) tarafından gebelik onayı ile, Arnoni hala hapishanede üç yıldan on yıla kadar hapis cezası öngörmektedir hamile kadın kürtaj suç, rızası olmadan çerçeveli olacak.
Işsiz
Janaina da Silva yakından Guardian Konseyi tarafından izlendi. Dört çocuk ve hiçbir istikrarlı iş, bazen danışman Leila Ternes onunla konuştum. “Geçen temas nedeniyle her zaman çocukların, geçtiğimiz hafta boyunca,” Leila diyor. Janaina Morro Volta yaşamış ve işsiz oldu. Çocukların Gardiyanlar aile üyelerine teslim edilecektir.

Thammy Miranda cinsiyet değişikliği ‘Ben bir travestiyi hissettim’ diyor

Aktris Cuma günü Jô Soares ile bir röportaj (24) verdi ve süreç transexualização ayrıntılarını ortaya çıkardı
Thammy Miranda Cuma (24) üzerine “Programa do jo” nin konuklarından biri oldu ve onların transexualização sürecinin ayrıntılarını ortaya çıkardı. Ailem bile her zaman benim kariyerimi takip edenler için. Alışması için “Bu zor bir kamu insanım için, zaman konusunda.” Diye. ‘Ama transexualização süreçte, ben erkek olacak söylemek zor insanlar alışmak, “zaten yüz saçlara sahip başlıyor Gretchen kızı, dedi.

O, o gizli bir polis müfettişi oynadığı “Salve Jorge” romanında, içinde çalışırken Thammy bir kadın gibi giyinmiş son kez, 2013 yılında oldu. aktris onun görüntüsü ile acı olduğunu söyledi. “İlk eşcinsel keşfetti ve kadınlara ilişkilendirmek bana başladı. Ama sonra artık bedenimi ile birlikte alabilir. Ben aynaya baktım ve beni rahatsız. O bir kadın resmine bakarak bir adamdı, ben bir travesti hissettim” Thammy hatta “o benim altıncı parmak, vücudumun bir parçası değildi şeyler almıştı sanki. O yaralama, benim duygu olduğunu” meme kaldırma ameliyatı yapmak için götürdü açıkladı söyledi

çocuk partisi için “amca” denilen istedi sanatçı, onun annesi Gretchen dans gün fotoğrafları incelerken, onun güzelliğini görebilirsiniz, ancak bu görüntü insanlara göstermek vermedi söyledi. “Çok güzel bir kadındı, ama somurtma, sıkıcı oldu. Beni almak olmaz,” diye espri yaptı. O ve onun kız arkadaşı Andressa Ferreira, erkek cinsel organı ile ilgili olarak çözüldü nasıl sorulduğunda, Thammy seyirci, kahkaha neden “Hayır, biz satın!”

Thammy Miranda bütün bu süreçten geçiyor varlık nasıl detaylara bir kitap hazırlıyor. O yayınlanması için bazı resimler ayırarak, her zaman bir daha erkeksi bir tadı vardı ipuçları bulduğunu söyledi. “Ben Kichute giydi ve benim doğum bebek He-Man oldu,” dedi.

Thammy sakalı boyaları ve diğer ünlü ile Julina partide erkek giysileri giyer

Çarşamba (22) üzerine, Thammy wanessa São Paulo, gelin gibi giyinmiş aynı partide Julina olmuştur ve kaprislere bak. Kız Andressa eşliğinde, Gretchen kızı yüzünde sakal boyamak için kalem kullanılır ve kot pantolon, kırmızı gömlek ve gri ceket için seçti.

Parti ayrıca Felipe Titto, Gianne Albertoni, eski BBB André Martinelli, Lucas Malvacini, Caroline Bittencourt, gelin şarkıcı Gusttavo Lima, Andressa Suita ve Buddy Valastro, “Cake Boss” varlığı, hangi daha önce dahil Ay reality show Record “Confectioners Brezilya, Savaşı” kaydetmeye başladı.